Firma Cleanex Centrum s.r.o. so sídlom v Krásne nad Kysucou ( Priemyselný park), ponúka na prenájom podnikateľské priestory.

Priestory sa nachádzajú v novej polyfunkčnej budove, v ktorej nájdete predajňu čistiacej techniky, kaviareň s letnou terasou, kadernícke, nechtárske služby. Do priestorov hľadáme nájomníkov: barbier, masér, pedikér, kozmetička a iné služby.

V areály parku sa nachádzajú samoobslužné umývacie boxy, bezdotyková automatická umyváreň Leisuwash 360, čistenie interiérov áut, práčovňa kobercov a v prípravnom procese sú aj nabíjacie stanice na elektromobily.

Celý areál disponuje parkovacími miestami určenými pre zákazníkov areálu. V blízkosti je veľa firiem a teda aj potencionálnych zákazníkov.

Celková plocha na prenájom je 100 m2 . Výhodou je, že sa priestory vedia prispôsobiť podľa požiadaviek prenajímateľa, a teda je možnosť prenájmu len určitej plochy. Cena je 7€/m2. Firma ponúka počas prvých mesiacov nulový nájom.

 

Mapa:

 mapa

 

Kontakt:

CLEANEX CENTRUM Krásno nad Kysucou

Po-Pia: 08:00 - 17:00

So-Ne: 08:00 - 15:00

tel: 041 20 20 200

mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.