Požičovňa vysávačov

Hrubá špina, prach, štrk, piesok a dokonca aj voda. So všetkým si poradia práve mokrosuché vysávače. Stroje vhodné na vysávanie suchej hmoty za pomoci sáčka, alebo mokrej špiny bez sáčka len s použitím filtra. Stroj je výborným pomocníkom pri čistení vzniknutého odpadu na stavbách, alebo pri vysávaní vody a olejov. My vám ponúkame zapožičanie týchto modelov:

Výhody zapožičania profesionálnych vysávačov značky Kärcher:

  • pri zapožičaní stroja a následnej kúpe nového stroja je jeden deň požičovného zadarmo
  • registrovaní zákazníci depozit neplatia
  • najvýhodnejšia cena požičovného v okolí


Rezervácia:

Žilina a okolie

tel m041 / 20 20 201
email mTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Krásno nad Kysucou, Čadca a okolie
tel m041 / 20 20 202
email mTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

sprintus keto

KETOS N 81/2 K - mokro-suchý vysávač KETOS ponúka najnovšie technológie, obrovský výkon a veľkú 80 litrovú zbernú nádobu. Ideály pre podnikateľov, stavby, upratovacie práce a potravinársky priemysel.

Cena: od 15 € / deň

pozicovna nt 35 1 tact

Tichý a výkonný mokro-suchý vysávač s 35 l nádobou. Vysávač KArcher NT 35/1 tact poskytuje vynikajúci výkon na širokej škále povrchov.

Cena: od 12 € / deň

mokrosuchy vysavac karcher nt70 2

Kvalitný mokrosuchý vysávač s 2 motormi a veľkým objemom zbernej nádoby až 70l. Vhodný na vysávanie prachu po stavebných úpravách, pri čistení po záplavách, alebo vyhorení.

Cena: od 15 € / deň

mokro suchy vysavac sprintus waterking

Tichý a výkonný mokro-suchý vysávač s 30 l nádobou. Vysávač Sprintus Waterking poskytuje vynikajúci výkon na širokej škále povrchov.

Cena: od 12 € / deň

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? VYPÍŠTE FORMULÁR, POMÔŽEME VÁM.

Prosím, napíšte Vaše meno.
Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
Prosím, napíšte Váš e-mail.
Prosím, napíšte o čo máte záujem.