Hrubá špina, prach, štrk, piesok a dokonca aj voda. So všetkým si poradia práve mokrosuché vysávače. Stroje vhodné na vysávanie suchej hmoty za pomoci sáčka, alebo mokrej špiny bez sáčka len s použitím filtra. Stroj je výborným pomocníkom pri čistení vzniknutého odpadu na stavbách, alebo pri vysávaní vody a olejov. My vám ponúkame zapožičanie týchto modelov:

Výhody zapožičania profesionálnych vysávačov značky Kärcher:

  • Pri zapožičaní stroja a následnej kúpe nového stroja je jeden deň požičovného zadarmo
  • Registrovaní zákazníci depozit neplatia
  • Najvýhodnejšia cena požičovného v okolí

Rezervácia: tel.: +421/ 041 564 3500, 0905 878 500 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

mokrosuchy vysavac karcher nt70 2

Kvalitný mokrosuchý vysávač s 2 motormi a veľkým objemom zbernej nádoby až 70l. Vhodný na vysávanie prachu po stavebných úpravách, pri čistení po záplavách, alebo vyhorení. Keď bude potrebné stroj vyprázdniť zvládnete to pomocou vypúšťacej trubice.

Cena: od 15 € / deň

mokro suchy vysavac sprintus waterking

Tichý a výkonný mokro-suchý vysávač s 30 l nádobou. Vysávač Sprintus Waterking poskytuje vynikajúci výkon na širokej škále povrchov. Používa sa v kombinácii s 360 mm širokými podlahovými hubicami. Vysoko výkonná zásuvka sa nachádza na hlave vysávača a umožňuje použitie ďalších čistiacich strojov priamo prostredníctvom vysávača.

Cena: od 12 € / deň

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
  1. Vaše meno, firma*
    Prosím, napíšte Vaše meno, firmu.
  2. Váš telefón*
    Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
  3. Váš e-mail
    Invalid Input
  4. Vaša správa*
    Prosím, napíšte Vašu správu.
  5. *
    Prosím zadajte kód
  6. Odoslať formulár