Hrubá špina, prach, štrk, piesok a dokonca aj voda. So všetkým si poradia práve mokrosuché vysávače. Stroje vhodné na vysávanie suchej hmoty za pomoci sáčka, alebo mokrej špiny bez sáčka len s použitím filtra. Stroj je výborným pomocníkom pri čistení vzniknutého odpadu na stavbách, alebo pri vysávaní vody a olejov. My vám ponúkame zapožičanie týchto modelov:

Výhody zapožičania profesionálnych vysávačov značky Kärcher:

 • Pri zapožičaní stroja a následnej kúpe nového stroja je jeden deň požičovného zadarmo
 • Registrovaní zákazníci depozit neplatia
 • Najvýhodnejšia cena požičovného v okolí

Rezervácia: tel.: +421/ 041 564 3500, 0905 878 500 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

pozicovna nt 35 1 tact

KETOS N 81/2 K - mokro-suchý vysávač KETOS ponúka najnovšie technológie, obrovský výkon a veľkú 80 litrovú zbernú nádobu. Ideály pre podnikateľov, stavby, upratovacie práce a potravinársky priemysel. S plastovou zbernou nádobou odolnou voči opotrebovaniu, moderný profesionálny vysávač s obrovským výkonom, vyvinutý na každodenné používanie.

Cena: od 15 € / deň

pozicovna nt 35 1 tact

Tichý a výkonný mokro-suchý vysávač s 35 l nádobou. Vysávač KArcher NT 35/1 tact poskytuje vynikajúci výkon na širokej škále povrchov. Používa sa v kombinácii s 360 mm širokými podlahovými hubicami. S automatickým oklepom sa už nemusíte starať o pracné čistenie filtra.

Cena: od 12 € / deň

mokrosuchy vysavac karcher nt70 2

Kvalitný mokrosuchý vysávač s 2 motormi a veľkým objemom zbernej nádoby až 70l. Vhodný na vysávanie prachu po stavebných úpravách, pri čistení po záplavách, alebo vyhorení. Keď bude potrebné stroj vyprázdniť zvládnete to pomocou vypúšťacej trubice.

Cena: od 15 € / deň

mokro suchy vysavac sprintus waterking

Tichý a výkonný mokro-suchý vysávač s 30 l nádobou. Vysávač Sprintus Waterking poskytuje vynikajúci výkon na širokej škále povrchov. Používa sa v kombinácii s 360 mm širokými podlahovými hubicami. Vysoko výkonná zásuvka sa nachádza na hlave vysávača a umožňuje použitie ďalších čistiacich strojov priamo prostredníctvom vysávača.

Cena: od 12 € / deň

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
 1. Vaše meno, firma*
  Prosím, napíšte Vaše meno, firmu.
 2. Váš telefón*
  Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
 3. Váš e-mail
  Invalid Input
 4. Vaša správa*
  Prosím, napíšte Vašu správu.
 5. *
  Prosím zadajte kód
 6. Odoslať formulár