Čo je tepovanie a na čo slúži?
Nech už vysávate koberce každý deň, alebo raz za týždeň nikdy sa nezbavíte jeho nečistôt úplne. Vysávaním odstránite len na oko viditeľné povrchové špiny ako sú omrvinky, vlasy alebo prach. No malé mikroskopické organizmy nazývané roztoče tam zostanú aj naďalej.

Postup prác pri tepovaní

Roztoče sú jedným z najčastejších dôvodov alergií u ľudí a jediný spôsob ako sa ich účinne zbaviť je tepovanie. Pri tepovaní strojmi značky Kärcher, používame metódu hĺbkového čistenia pri ktorej je roztok čistiaceho prostriedku tlakom nastriekavaný čo najhlbšie do koberca. Následne je roztok odsávaný spolu s nečistotami. Takto ošetrené tkaniny ostávajú len jemne vlhké, čím sa zabezpečí ich rýchlejšie schnutie a zabráni sa ich poškodeniu. Výhoda extraktora od firmy Kärcher oproti doterajšiemu čisteniu spočíva v tom, že sa používa vždy iba čistá voda a špinavá voda sa zbiera oddelene (nie ako vo vedre, kde sa čistá voda zmieša so špinavou). Týmto spôsobom sa špina nielen nerozptyľuje, ale aj účinne odstraňuje. Po vytepovaní koberca je len potrebné nechať voľne prúdiť vzduch v miestnosti (otvorené okná) aby sa čo najrýchlejšie vysušil a zbytočne naň nestúpať.

tepovanie 001V domácnostiach využívame Kärcher extraktor, ktorý Vám vyčistí Vaše koberce, matrace sedačky pekne do hĺbky. Aby čistiaci prostriedok prenikol čo najhlbšie do koberca, je tlakom nastriekavaný a následne odsávaný spolu s nečistotami. Takto vyčistené tkaniny vám vydržia až 9 mesiacov!tepovanie 002Pri tepovaní kobercov, sedačiek a čaluneného nábytku pre firmy využívame metódu 2 fázového čistenia, pri ktorej vám koberec najprv našampónujeme pomocou disku a následne koberec vypláchneme čistou vodou a vysajeme do sucha. To všetko vďaka spoľahlivým strojom značky Kärcher.Ponúkame Vám tepovanie v Žiline a jej okolí pre domácnosti a podniky. (Čadca, Turzovka, Makov, Oščadnica, Kysucké Nové Mesto, Terchová, Bytča, Rajec, Považská Bystrica, Martin). Rezervácia na telefónnom čísle 041 2020 200 alebo email-om na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
 1. Vaše meno, firma*
  Prosím, napíšte Vaše meno, firmu.
 2. Váš telefón*
  Prosím, napíšte Váš telefón.
 3. Váš e-mail
  Invalid Input
 4. Vaša správa*
  Prosím, napíšte Vašu správu.
 5. *
  Prosím zadajte kód