Požičovňa vysokotlakových čističov

Ponúkame vám zapožičanie si vysokotlakových čističov, k dispozícii máme buď studenovodné tlakové čističe, alebo stroje s ohrevom vody. Využitie strudenovoných strojov je naozaj pestré. Tlakový čistič môžete použiť napríklad na čistenie áut, čistenie terás, odkvapových žľabov, záhradného nábytku, roliet, odkvapových rúr, alebo fasád. S použitím horucovodného čističa môžete odstrániť napríklad odolnejšiu špinu, mastnotu, alebo zažratú špinu. Je vhodný najmä pre priemysel, ale využitie nájdete aj v domácnosti.

Rezervácia:

Žilina a okolie

tel m041 / 20 20 201
email mTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Krásno nad Kysucou, Čadca a okolie
tel m041 / 20 20 202
email mTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 k 5

Trojfázový profesionálny horúcovodný vysokotlakový čistič. Štvorpólový motor s 1450 otáčkami za minútu s tepelnou ochranou a vodným chladením. Zabudovaná nádrž na priame nasávanie čistiaceho prostriedku.

Cena: od 40 € / deň

k 5Vysokotlakový čistič "K5" s vodou chladeným motorom sa hodí na príležitostné použitie a stredne silné znečistenie väčších áut, kamenných múrov alebo bicyklov.

Cena: od 20 € / deň

karcher hd 7 vysokotlakovy cistic

Výkonný a mobilný čistič so 4-pólovým, motorom je určený na celodenné čistenie aj viac ako 10 hodín naraz.

Cena: od 24 € / deň

karcher 5 15

Vysokotlakový čistič značky Kärcher je veľmi spratný a zmestí sa vám aj do kufra malého auta. Je určený na rôzne čistenie v domácnosti a okolo domu.

Cena: od 22 € / deň

pozicovna vt cistic hds 8 18HDS 8/18-4 C je najvýkonnejší horúcovodný vysokotlakový čistič z našej kompaktnej triedy HDS.

Cena: od 40 € / deň

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? VYPÍŠTE FORMULÁR, POMÔŽEME VÁM.

Prosím, napíšte Vaše meno.
Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
Prosím, napíšte Váš e-mail.
Prosím, napíšte o čo máte záujem.