Ponúkame vám zapožičanie si vysokotlakových čističov, k dispozícii máme buď studenovodné tlakové čističe, alebo stroje s ohrevom vody. Využitie strudenovoných strojov je naozaj pestré. Tlakový čistič môžete použiť napríklad na čistenie áut, čistenie terás, odkvapových žľabov, záhradného nábytku, roliet, odkvapových rúr, alebo fasád. S použitím horucovodného čističa môžete odstrániť napríklad odolnejšiu špinu, mastnotu, alebo zažratú špinu. Je vhodný najmä pre priemysel, ale využitie nájdete aj v domácnosti.

 

karcher hd 7 vysokotlakovy cistic

Výkonný a mobilný čistič so 4-pólovým, motorom je určený na celodenné čistenie aj viac ako 10 hodín naraz. Súčasťou výbavy čističa je nová pištoľ Easy-Press, ktorá výrazne znižuje silu potrebnú na stlačenie a udržanie stlačenej pištole.

Cena: od 24 € / deň

karcher 5 15

Vysokotlakový čistič značky Kärcher je veľmi spratný a zmestí sa vám aj do kufra malého auta. Súčasťou čističu je gumený popruh na upevnenie vysokotlakovej hadice a automatická dekompresia tlaku. Je určený na rôzne čistenie v domácnosti a okolo domu.

Cena: od 22 € / deň

vysokotlakovy cistic lavor hyber lTrojfázový profesionálny horúcovodný vysokotlakový čistič. Nízke napätie a oneskorené vypnutie, plne keramické piesty, mosadzné lineárne čerpadlo so zabudovaným by-pass ventilom. Nasávacie a vypúšťacie nerezové ventily, zabudovaná nádrž na priame nasávanie čistiaceho prostriedku, vertikálne umiestnený kotol s vysoko efektívnou oceľovou špirálou. Regulátor teploty s vysokocitlivým senzorom z nerezovej ocele. Prídavný motor pre chladenie kotla vzduchom a mechanické dvojcestné čerpadlo paliva.

Cena: od 40 € / deň

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
 1. Vaše meno, firma*
  Prosím, napíšte Vaše meno, firmu.
 2. Váš telefón*
  Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
 3. Váš e-mail
  Invalid Input
 4. Vaša správa*
  Prosím, napíšte Vašu správu.
 5. *
  Prosím zadajte kód
 6. Odoslať formulár