Ponúkame vám zapožičanie si vysokotlakových čističov, k dispozícii máme buď studenovodné tlakové čističe, alebo stroje s ohrevom vody. Využitie strudenovoných strojov je naozaj pestré. Tlakový čistič môžete použiť napríklad na čistenie áut, čistenie terás, odkvapových žľabov, záhradného nábytku, roliet, odkvapových rúr, alebo fasád. S použitím horucovodného čističa môžete odstrániť napríklad odolnejšiu špinu, mastnotu, alebo zažratú špinu. Je vhodný najmä pre priemysel, ale využitie nájdete aj v domácnosti.

 

 k 5

Trojfázový profesionálny horúcovodný vysokotlakový čistič. Štvorpólový motor s 1450 otáčkami za minútu s tepelnou ochranou a vodným chladením. Zabudovaná nádrž na priame nasávanie čistiaceho prostriedku. Regulátor teploty s vysokocitlivým senzorom z nerezovej ocele. Prídavný motor pre chladenie kotla vzduchom a mechanické dvojcestné čerpadlo paliva. Zásobník a zariadenie proti usadeninám. Tlakový akumulátor pre odstránenie vibrácií hadice a pištole.

Cena: od 40 € / deň

 k 5

Vysokotlakový čistič "K5" s vodou chladeným motorom sa hodí na príležitostné použitie a stredne silné znečistenie väčších áut, kamenných múrov alebo bicyklov.

Cena: od 20 € / deň

 

Sada na čistenie potrubia ( krt ) - 20 € deň 

lavor krt

karcher hd 7 vysokotlakovy cistic

Výkonný a mobilný čistič so 4-pólovým, motorom je určený na celodenné čistenie aj viac ako 10 hodín naraz. Súčasťou výbavy čističa je nová pištoľ Easy-Press, ktorá výrazne znižuje silu potrebnú na stlačenie a udržanie stlačenej pištole.

Cena: od 24 € / deň

karcher 5 15

Vysokotlakový čistič značky Kärcher je veľmi spratný a zmestí sa vám aj do kufra malého auta. Súčasťou čističu je gumený popruh na upevnenie vysokotlakovej hadice a automatická dekompresia tlaku. Je určený na rôzne čistenie v domácnosti a okolo domu.

Cena: od 22 € / deň

pozicovna vt cistic hds 8 18HDS 8/18-4 C je najvýkonnejší horúcovodný vysokotlakový čistič z našej kompaktnej triedy HDS. Tento 3-fázový stroj so 4-pólovým, vodou chladeným elektromotorom ponúka všetko, čo sa dnes dá očakávať v oblasti komfortu obsluhy, ergonómie a efektívneho využívania zdrojov.

Cena: od 40 € / deň

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
 1. Vaše meno, firma*
  Prosím, napíšte Vaše meno, firmu.
 2. Váš telefón*
  Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
 3. Váš e-mail
  Invalid Input
 4. Vaša správa*
  Prosím, napíšte Vašu správu.
 5. *
  Prosím zadajte kód
 6. Odoslať formulár