Voskovanie podláh je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a ďalšie druhy mäkkých pevných podláh. Vďaka voskovaniu podlaha nielen lepšie vyzerá, ale aj dlhšie vydrží a získa protišmykový povrch.

Po dôkladnom vyčistení podlahy strojovým umývaním je dôležité podlahu ošetriť polymérovým voskom tzv. Fluatačný náter PKD. Voskovanie podláh je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a ďalšie druhy mäkkých pevných podláh. Vďaka voskovaniu podlaha nielen lepšie vyzerá, ale aj dlhšie vydrží a získa protišmykový povrch. Dobre udržiavaná podlaha skrátka dokáže zlepšiť celkový dojem z interiéru.

Polymérový vosk nanášame v dvoch a troch vrstvách, aby vznikol jednoliaty povrch, ktorý zabráni nečistotám, aby sa nedostali hlboko do štruktúry podlahy a nepoškodili ju. Na každý typ povrchu sa hodí iný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolia vyhovujúci vosk na ošetrovanú podlahu.

K voskovaniu podláh používame vysoko kvalitné vosky, ktoré zaistia, že Vaša podlaha bude vyzerať dobre ešte dlho po jej ošetrení. Početnosť voskovania podlahy veľmi záleží na umiestnení a namáhavosti podlahy. Na podlahu dávame prevažne vosk, ktorý je v pololesku alebo mate. Našou samozrejmosťou je pre Vás poradenstvo vo voľbe ideálneho voskovania Vašej podlahy a komplexný servis v ošetrení podláh.

Renováciu podlahy odporúčame vždy po strojovom vyčistení podláh. Na podlahu dávame spravidla pololesklý vosk. Výhodou vosku – polyméru je, že na podlahách nie je vidieť toľko stôp, má mierny protisklz a predovšetkým sa vďaka nemu podlaha lepšie udržuje. Ďalšou veľkou výhodou nanesenia polyméru na podlahu je to, že veľmi výrazne predĺži životnosť Vašich podláh.

V prípade záujmu, alebo otázok nás neváhajte kontaktovať
tel m041 20 20 200
email mTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? VYPÍŠTE FORMULÁR, POMÔŽEME VÁM.

Prosím, napíšte Vaše meno.
Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
Prosím, napíšte Váš e-mail.
Prosím, napíšte o čo máte záujem.