Postaráme sa o nátery strojov, výrobných liniek, nosníkov a iných častí výrobných hál. Je len na vás aby ste rozhodli kde a ako pravidelne budeme vykonávať naše renovačné služby.

Náš odborne vyškolený personál vám ochotne poradí a navrhne vhodné riešenie na základe našich dlhoročných skúseností. Po prezretí vašich strojov a zariadení vám v závislosti na povahe materiálu vyberieme vhodnú metódu renovácie. Z vlastných skúseností Vám môžeme odporučiť pravidelné čistenie strojov, ktoré minimalizuje riziko vzniknutých nákladov na opravu a renováciu. Znižuje tiež riziko drahých časových prestojov a tak aj Vaše celkové náklady na prevádzku.

Renovácia a nátery pre priemysel

Vaše stroje, výrobné linky či nosníky zbavíme bežného znečistenia, odstránime staré nátery a v prípade záujmu vám spravíme nové. Postaráme sa tiež o ich odmastenie a nanesenie ochranného náteru.

Kontaktujte nás na tel. čísle 0907 34 34 35 alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
 1. Vaše meno, firma*
  Prosím, napíšte Vaše meno, firmu.
 2. Váš telefón*
  Prosím, napíšte Váš telefón.
 3. Váš e-mail
  Invalid Input
 4. Vaša správa*
  Prosím, napíšte Vašu správu.
 5. *
  Prosím zadajte kód