Využite naše dlhoročné skúsenosti s údržbou strojov pre priemysel. Postaráme sa o nátery strojov, výrobných liniek, nosníkov a iných častí výrobných hál. Je len na vás aby ste rozhodli kde a ako pravidelne budeme vykonávať naše renovačné služby.

Náš odborne vyškolený personál vám ochotne poradí a navrhne vhodné riešenie na základe našich dlhoročných skúseností. Po prezretí vašich strojov a zariadení vám v závislosti na povahe materiálu vyberieme vhodnú metódu renovácie. Z vlastných skúseností vám môžeme odporučiť pravidelné čistenie strojov, ktoré minimalizuje riziko vzniknutých nákladov na opravu a renováciu. Znižuje tiež riziko drahých časových prestojov a tak aj vaše celkové náklady na prevádzku.

Renovácia a nátery pre priemysel


Vaše stroje, výrobné linky či nosníky zbavíme bežného znečistenia, odstránime staré nátery a v prípade záujmu vám spravíme nové. Postaráme sa tiež o ich odmastenie a nanesenie ochranného náteru.

V prípade záujmu, alebo otázok nás neváhajte kontaktovať
tel m041 20 20 200
email mTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? VYPÍŠTE FORMULÁR, POMÔŽEME VÁM.

Prosím, napíšte Vaše meno.
Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
Prosím, napíšte Váš e-mail.
Prosím, napíšte o čo máte záujem.