Ako funguje čistenie suchým ľadom?

Ak potrebujete odstrániť náter, mastnotu alebo nečistoty zo skriňových rozvádzačov, strojov, foriem a iných povrchov, zvoľte ekologický a účinný postup bez použitia chémie. Otryskávací stroj, vysokým tlakom vzduchu tryská pelety suchého ľadu na znečistenú plochu. Špina na znečistenom povrchu sa rozdielnymi teplotami a prudkým ochladením suchým ľadom začne uvoľňovať a krehnúť. Dopadajúce pelety suchého ľadu pri kontakte so znečisteným povrchom menia skupenstvo z pevného na plynné a tak zostáva po čistení len uvoľnená nečistota, ktorá sa jednoducho odstráni.

Čistenie suchým ľadomČistenie suchým ľadom

Výhody čistenia suchým ľadom:
Čistenie suchým ľadom je ekologické a teda bez použitia akýchkoľvek chemických prípravkov. Suchý ľad je pevného skupenstva a tak je možné čistenie elektrických obvodov, textilu, alebo drevených výrobkov. Na rozdiel od pieskovania vám po práci nezostáva žiaden odpad okrem toho vyčisteného a tak šetríte nielen čistení povrch ale aj svoj voľný čas. Toto čistenie je vhodné použiť pred renováciou náterov. Podklad je dôkladne vyčistený, odmastený a povrch sa zbaví starých nánosov farieb.

Čistenie suchým ľadomČistenie suchým ľadom

V prípade záujmu, alebo otázok nás neváhajte kontaktovať
tel m041 20 20 200
email mTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? VYPÍŠTE FORMULÁR, POMÔŽEME VÁM.

Prosím, napíšte Vaše meno.
Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
Prosím, napíšte Váš e-mail.
Prosím, napíšte o čo máte záujem.