Príďte navštíviť naše nové CLEANEX CENTRÁ V Žiline a v Krásne nad Kysucou. Priestory Cleanex Centier sa nachádzajú v dostupných oblastiach, kde môžete využiť veľké parkovisko úplne zadarmo. Vo väčších priestoroch predajní Vám odborne vyškolený personál pomôže vybrať ten správny produkt z množstva ponúkaného sortimentu. Dobre situované predajne zároveň slúžia ako miesto nášho e-shopu. U nás teraz nájdete okrem nemeckej značky Kärcher značky ako Sprintus, Numatic a taliansku značku Lavor. Neustále pre Vás rozširujeme svoj sortiment a preto si u nás teraz môžete zakúpiť naozaj všetko, čo s čistením súvisí. Kärcher sáčky do vysávačov, vysokotlakové čističe, Kärcher čističe okien, parné čističe, široký sortiment vysávačov rôznych značiek a mnoho ďalších. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, pretože náš personál je tu stále pre Vás.

Naši obchodníci sú tu pre Vás
Obchodníci z CLEANEX CENTRA sú odborne vyškolení pracovníci, ktorí Vám ochotne pomôžu s vašim výberom či už ste profesionál alebo domáci kutil. Len u nás na ulici Vysokoškolákov 2 v Žiline a v Krásne nad Kysucou na drese priemyelný park 2222 si môžete prísť produkt osobne pozrieť a na požiadanie Vám ho personál predvedie na našej predvádzacej terase. Ak si ani po predvedení nebudete istý, máme možnosť zapožičania strojov. Firma Cleanex tiež ponúka predvádzanie strojov obchodníkmi priamo vo vašej firme.

Stačí nás len kontaktovať email-lom/telefonicky alebo osobne na predajni CLEANEX CENTRUM Žilina alebo CLEANEX CENTRUM Krásno nad Kysucou. Pre ešte väčšiu spokojnosť našich zákazníkov zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis v Žiline čo je obrovskou výhodu nákupu u nás. Stačí prísť a my sa o všetko postaráme. Ak máte však záujem nakupovať z pohodlia domova, otvorili sme pre vás internetový obchod www.cistiacatechnika.eu

 

 

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
 1. Vaše meno, firma*
  Prosím, napíšte Vaše meno, firmu.
 2. Váš telefón*
  Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
 3. Váš e-mail
  Invalid Input
 4. Vaša správa*
  Prosím, napíšte Vašu správu.
 5. *
  Prosím zadajte kód
 6. Odoslať formulár