Naša firma vznikla v roku 1997. Od vzniku firmy sa zaoberáme činnosťami spojenými s upratovacími a čistiacimi službami, poskytujeme autorizovaný predaj a servis čistiacej techniky zn. KäRCHER, LAVOR, SPRINTUS, NUMATIC a mnoho iných. Ponúkame aj čistenie priemyselných filtrov pre americkú spoločnosť UAS. Zabezpečujeme služby pre domácnosti, firmy, úrady aj veľké priemyselné podniky.

Naša prvá reklama

Naša prvá reklama, keď sme ešte začínali ako obyčajná firma na čistenie interiérov áut.

Začiatky

Jedna garáž, jedna dodávka a jedna predajňa.

Rozširujeme

Pribudli nové autá a pribral sa nový priestor pre rozrastajúcu sa firmu, ktorá získala už niekoľko ocenení pri prezentovaní značky Kärcher.

Rozširujeme

Firma cleanex-cleanex sa mohla pýšiť modernou predajňou doplnenou o profesionálnu techniku, novými posilami v teréne a rozrastajúcim sa oddelením v oblasti poskytovania čistiacich a upratovacích služieb. 

Dočasné priestory

Na polroka sme si vyskúšali aj nové priestory pri Lidl predajni pod Solinkami.

CLEANEX CENTRUM v Krásne nad Kysucou

V roku 2020 pre vás pripravujeme nové CLEANEX CENTRUM v Krásne nad Kysucou. Bude tu pre vás k dispozícii predajňa čistiacej techniky, autoumyvárka, občerstvenie a mnoho ďalšieho. 

Predajňa Žilina

Cleanex centrum predajňa čistiacej techniky v Žiline na ulici Vysokoškolákov 2.

Predajňa Krásno nad Kysucou

Cleanex centrum predajňa čistiacej techniky v Krásne nad Kysucou na ulici Priemyselný park 2222.

 

Dnes už je firma na trhu prosperujúcich 20 rokov. Z malej predajničky na okraji mesta sa stalo Obrovské CLEANEX-CENTRUM na hlavnom ťahu pretínajúcom cesty od východu až na západ. Na našich predajňach nájdete čistiacu techniku a potreby od tých najznámejších a najkvalitnejších značiek z celého sveta. Naša služby v oblasti čistenia využívajú nielen domácnosti ale aj nadnárodné korporácie z rôznych výrobných oblastí.

 

Do budúcna pre vás pripravujem technologické novinky v oblasti čistenia a upratovania, najnovší sortiment pre hobby a profi zákazníkov a opätovné rozširovanie CLEANEX-CENTRA.