Firma Cleanex vznikla v roku 1996 ako fyzická osoba, v roku 2007 sme sa pretransformovali na spoločnosť Cleanex-Cleanex s.r.o a od roku 2019 poskytujeme všetky naše služby pod značkou CLEANEX CENTRUM s.r.o

Od nášho vzniku sa zaoberáme výlučne čistením, upratovaním a predajom čistiacej techniky. Zaoberáme sa profesionálnym čistením a upratovaním firiem, úradov, vchodov aj domácnosti. Zabezpečujeme aj špeciálne činnosti akými sú: umývanie fasád, výškové umývanie okien, čistenie strojov a renovácia náterov v priemysle, tepovanie sedačiek kobercov, čistenie okien, tryskanie suchým ľadom, strojové čistenie podláh a terás . Okrem komplexného čistiaceho a upratovacieho servisu tiež poskytujeme na našich predajniach v Žiline a Krásne nad Kysucou autorizovaný predaj a servis čistiacej techniky značiek KÄRCHER, Sprintus, Lavor a iných. Pomocou výškového čistiaceho systému IONIC dokážeme čistiť zo zeme až do výšky 25 metrov a to bez použitia rebríkov, alebo horolezcov. Svoje služby poskytujeme na celom území Slovenska so špecializáciou na Žilinský kraj.

Našu ponuku služieb sa snažíme neustále rozširovať. Pri práci používame len certifikované a ekologicky nezávadné čistiace prostriedky. Firma je poistená na škodu spôsobenú pri výkone práce.

Cieľom našej firmy je poskytnúť klientom vždy prvotriedne čistiace a upratovacie služby za výborné ceny. Našich zamestnancov pravidelne školíme a preto vám vždy ponúkame len tie najnovšie technologické postupy. Sme tu pre vás aj s autorizovaným predajom a servisom celého sortimentu zn. Kärcher, Sprintus, Lavor a Numatic takže stačí navštíviť niektorú z našich predajní v Žiline, alebo Krásne nad Kysucou a my vám radi pomôžeme.
Cleanex centrum predajňa čistiacej techniky v Krásne nad Kysucou na ulici Priemyselný park 2222.

Cleanex centrum predajňa čistiacej techniky v Žiline na ulici Vysokoškolákov 2.

V roku 2020 pre vás pripravujeme nové CLEANEX CENTRUM v Krásne nad Kysucou. Bude tu pre vás k dispozícii predajňa čistiacej techniky, autoumyvárka, občerstvenie a mnoho ďalšieho.

Na pol roka sme si vyskúšali aj nové priestory pri Lidl predajni pod Solinkami.

Firma cleanex-cleanex sa mohla pýšiť modernou predajňou doplnenou o profesionálnu techniku, novými posilami v teréne a rozrastajúcim sa oddelením v oblasti poskytovania čistiacich a upratovacích služieb

Pribudli nové autá a pribral sa nový priestor pre rozrastajúcu sa firmu, ktorá získala už niekoľko ocenení pri prezentovaní značky Kärcher.

Jedna garáž, jedna dodávka a jedna predajňa.

Naša prvá reklama, keď sme ešte začínali ako obyčajná firma na čistenie interiérov áut.