Systémom IONIC umyjeme aj tie najvyššie okná priamo zo zeme až do výšky 25 m. Využívame ionizovanú, demineralizovanú vodu, ktorá umyje okno a po vyschnutí neostanú žiadne stopy z minerálov, ktoré voda obsahuje. Ionizovaná voda lepšie viaže nečistotu ako obyčajná voda a povrch ostane dlhšie čistý ako po umytí čistiacim prostriedkom.

Výškové čistenie okien a fasád


Toto čistenie je vhodné predovšetkým na čistenie okien, svetlíkov, fasád, obkladov, alebo zimných záhrad v domácnostiach. Dajú sa čistiť aj solárne panely, fotovoltaické panely a iné hladké povrchy. IONIC systém je najlacnejšie riešenie umývania, pretože pri práci nepotrebujeme rebríky ani horolezcov. Navyše je čistenie ekologické (bez použitia akýchkoľvek chemikálií) a tak chránime životné prostredie. Vďaka teleskopickým tyčiam sa dokážeme dostať takmer všade a to bez poškodenia vašich trávnikov, kríkov alebo parkujúcich áut.

vyskove cistenie okien a fasad 1Dokážeme umývať aj v mraze do -10°C. Náš systém si vie vyrobiť horúcu vodu, ktorá jednoduchšie odstraňuje špinu a odmasťuje povrchy. Plochy zostanú čisté oveľa dlhšie ako pri čistení čistiacimi prostriedkami. Ďalšou výhodou je, že si potrebnú vodu aj elektrinu dovezieme so sebou a tak vás nemusíme obťažovať vstupovaním do objektu.

vyskove cistenie okien a fasad 2


Systémom IONIC sa dajú čistiť aj letné terasy, autoplachty, sklenené stropy, steny a fasády.

umyvanie okien a fasad ionic systemom 1

V prípade záujmu, alebo otázok nás neváhajte kontaktovať
tel m041 20 20 200
email mTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? VYPÍŠTE FORMULÁR, POMÔŽEME VÁM.

Prosím, napíšte Vaše meno.
Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
Prosím, napíšte Váš e-mail.
Prosím, napíšte o čo máte záujem.