Požičiavame automaty so sedacou, ale aj ručnou obsluhou na čistenie rôznych typov podláh. Podlahové automaty dokážu vyčistiť napríklad betónové , alebo keramické dlažby, mramor, linoleum, taktiež drevené podlahy alebo parkety. Všetky druhy pevných podláh s možnosťou použitia kief alebo padov. Profesionálne stroje od renomovaných značiek, medzi ktorými si zaručene vyberiete. Prezrite si našu ponuku a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. K dispozícii dovoz aj odvoz stroja.

 

pozicovna nt 35 1 tact

Podlahový umývací stroj LAVOR Sprinter je vďaka svojim rozmerom a prevedeniu ideálny pre umývanie podláh tak v menších prevádzkach ako aj vo väčších domácnostiach hlavne s podlahami s tvrdým povrchom (dlažba, PVC a pod.).

Cena: od 32 € / deň

pozicovna nt 35 1 tact

Lavor Crystal Clean je ideálny pre čistenie a drhnutie malých a stredných podláh. Je to profesionálny podlahový čistiaci stroj s valcovými kefami. Vďaka možnosti ohrevu vody na 90°C odstráni aj špinu na ktorú sú bežné podlahové čističe krátke.

Cena: od 32 € / deň

umyvaci automat karcher pozicovna br 40 10

Umývací automat na malé plochy do 500 m2. Kärcher BR 40/10 je tichý a flexibilný. Výhodou je sklápacie a posuvné držadlo a taktiež umývanie a vysávanie v oboch smeroch. Stroj vhodný na základné vyčistenie neudržiavaných a zájdených podláh.

Cena: od 29 € / deň

umyvaci automat karcher BR304

Podlahový automat značky Kärcher s rozmermi vhodnými na umývanie menších prevádzok alebo domácností. Vhodný na podlahy ako PVC, dlažba, betón, linoleum a iné.

Cena: od 32 € / deň

umyvaci automat lavor xxs

Podlahový automat Comfort XXS je navrhnutý pre údržbu a hĺbkové čistenie veľkých plôch (až do 3200 m2) so zníženými nákladmi na čistenie. Stroj je vybavený dvomi rotujúcimi kefami. Možnosť práce do 4,5 hodiny, vďaka možnosti použiť 4 batérie 6 V 240 Ah (možnosť použiť aj 2 batérie – 12 V). Stroj je poháňaný zadnými kolesami, čo zaručuje nižšiu spotrebu batérií a pohotovosť aj v náročnejších terénoch. Rýchle a jednoduché čistenie a vypúšťanie nádrže.

Cena: od 156 € / deň

umyvaci automat karcher bd 50Kompaktný BD 50/60 C Ep Classic dosahuje pomocou minimálnej výbavy maximálne výsledky čistenia. Jeho najdôležitejšie nastavenia a funkcie boli zredukované na tie najpotrebnejšie, čo umožňuje efektívne využitie. Vďaka systému EASY Operation je obsluha stroja jednoduchá. A vďaka malým rozmerom je maximálne obratný a používateľovi ponúka veľmi dobrý výhľad na čistenú plochu. Okrem toho je tento umývací automat s pohonom na sieť a s kotúčovou technikou obzvlášť cenovo výhodný. BD 50/60 C Ep Classic sa hodí sa tak na príležitostné ako aj na trvalé použitie.

Cena: od 35 € / deň

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
 1. Vaše meno, firma*
  Prosím, napíšte Vaše meno, firmu.
 2. Váš telefón*
  Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
 3. Váš e-mail
  Invalid Input
 4. Vaša správa*
  Prosím, napíšte Vašu správu.
 5. *
  Prosím zadajte kód
 6. Odoslať formulár