Požičovňa umývacích automatov

Požičiavame automaty so sedacou, ale aj ručnou obsluhou na čistenie rôznych typov podláh. Podlahové automaty dokážu vyčistiť napríklad betónové , alebo keramické dlažby, mramor, linoleum, taktiež drevené podlahy alebo parkety. Všetky druhy pevných podláh s možnosťou použitia kief alebo padov. Profesionálne stroje od renomovaných značiek, medzi ktorými si zaručene vyberiete. Prezrite si našu ponuku a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. K dispozícii dovoz aj odvoz stroja.

Rezervácia:

Žilina a okolie

tel m041 / 20 20 201
email mTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Krásno nad Kysucou, Čadca a okolie
tel m041 / 20 20 202
email mTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

lavor sprinter

Podlahový umývací stroj LAVOR Sprinter je vďaka svojim rozmerom a prevedeniu ideálny pre umývanie podláh tak v menších prevádzkach ako aj vo väčších domácnostiach hlavne s podlahami s tvrdým povrchom (dlažba, PVC a pod.).

Cena: od 32 € / deň

lavor crystal

Lavor Crystal Clean je ideálny pre čistenie a drhnutie malých a stredných podláh. Je to profesionálny podlahový čistiaci stroj s valcovými kefami. Vďaka možnosti ohrevu vody na 90°C odstráni aj špinu na ktorú sú bežné podlahové čističe krátke.

Cena: od 32 € / deň

umyvaci automat karcher pozicovna br 40 10

Umývací automat na malé plochy do 500 m2. Kärcher BR 40/10 je tichý a flexibilný. Výhodou je sklápacie a posuvné držadlo a taktiež umývanie a vysávanie v oboch smeroch.

Cena: od 29 € / deň

umyvaci automat karcher BR304

Podlahový automat značky Kärcher s rozmermi vhodnými na umývanie menších prevádzok alebo domácností. Vhodný na podlahy ako PVC, dlažba, betón, linoleum a iné.

Cena: od 32 € / deň

umyvaci automat lavor xxs

Podlahový automat Comfort XXS je navrhnutý pre údržbu a hĺbkové čistenie veľkých plôch (až do 3200 m2) so zníženými nákladmi na čistenie. Stroj je vybavený dvomi rotujúcimi kefami.

Cena: od 156 € / deň

umyvaci automat karcher bd 50Kompaktný BD 50/60 C Ep Classic dosahuje vďaka minimálnej výbave maximálne výsledky čistenia. Najdôležitejšie nastavenia a funkcie boli zredukované na tie najpotrebnejšie, čo umožňuje efektívne využitie.

Cena: od 35 € / deň

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? VYPÍŠTE FORMULÁR, POMÔŽEME VÁM.

Prosím, napíšte Vaše meno.
Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
Prosím, napíšte Váš e-mail.
Prosím, napíšte o čo máte záujem.