Jednokotúčové stroje na čistenie podláh sú vhodní pomocníci na silné znečistenie. Či už ide o interiér, alebo exteriér. Silný krútiaci moment, prítlak stroja, štetiny a kefy s vhodnou chémiou zabezpečia dokonalý výsledok a zbavenie sa aj tých najväčších špín. Vhodné na betónové plochy, linoleá, drevené podlahy a parkety s možnosťou leštenia povrchov. Vaše priestory budú zaručene žiariť čistotou.

 

jednokotucovy strojkarcher bds 33 180

Jednokotúčový stroj BDS 33/180 C je vhodný na čistenie podláh všetkých druhov a predovšetkým na časti kde sa nedostanete veľkým čistiacim strojom. Pri čistení podláh je potrebný aj mokrosuchý vysávač na vysatie znečistenej kvapaliny. Vhodný pomocník na čistiace a ošetrovacie práce malých a stredných plôch. Jednokotúčový stroj je možné použiť aj na brúsenie podláh. Toto je možné po nasadení padu, alebo rôznych typov brúsnych kotúčov. Veľmi jednoduchý na manipuláciu.

Cena: od 34 € / deň

jednokotucovy stroj karcherr 716bds2

Jednokotúčový stroj na ľahšie čistenie, ošetrovanie a brúsenie malých a stredne veľkých plôch. Ovládacie prvky sú ergonomicky usporiadané na ovládacej tyči. Sklon držadla na posúvanie stroja sa dá optimálne prispôsobiť na výšku užívateľa pomocou ohybného kĺbu.

Cena: od 34 € / deň

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
 1. Vaše meno, firma*
  Prosím, napíšte Vaše meno, firmu.
 2. Váš telefón*
  Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
 3. Váš e-mail
  Invalid Input
 4. Vaša správa*
  Prosím, napíšte Vašu správu.
 5. *
  Prosím zadajte kód
 6. Odoslať formulár