Používajte profesionálne čistiace prostriedky v správnom dávkovaní! Ako profesionáli viete, že základným faktorom výdavkov sú čistiace prostriedky.

Ako profesionáli viete, že základným faktorom výdavkov sú čistiace prostriedky. Obzvlášť v hotelierstve je čistota dôležitá, pretože u hostí posilňuje pocit telesnej a duševnej pohody. Preto sa na dosiahnutie čo najlepších výsledkov čistenia denne spotrebuje veľké množstvo čistiacich prostriedkov. Hoci sa v mnohých prípadoch používajú nadmerné dávky čistiacich prostriedkov, nedosiahne sa požadovaný výsledok čistenia. Dôsledkom sú zvýšené a zbytočné výdavky.

chemia

 

Čistiace prostriedky by mali byť účinné ale nie agresívne. Ako je potom možné dosiahnuť optimálne výsledky čistenia a zároveň chrániť životné prostredie? Ako je možné znížiť náklady bez toho, aby sa znížila účinnosť a kvalita čistenia? A tu je odpoveď: Používajte profesionálne čistiace prostriedky v správnom dávkovaní!

ČISTENIE A UPRATOVANIE PRE FIRMY

Faktom je, že výsledok čistenia nezávisí od agresivity alebo množstva používaného prostriedku, ale od účinnosti. Výrobky spoločnosti Kärcher spájajú vynikajúci účinok a čo najlepšiu ochranu všetkých povrchov. Už vyše 30 rokov spoločnosť Kärcher vo vlastných laboratóriách vyvíja a vyrába účinné a cenovo výhodné čistiace prostriedky.

ČISTENIE A UPRATOVANIE PRE DOMÁCNOSTI

Všetky čistiace prostriedky na manuálne použitie sa systematicky upravujú podľa vašich potrieb. Ich použitie je jednoduché. Ľahko, rýchlo a spoľahlivo odstraňujú všetky bežné druhy nečistôt. Tak je možné bez straty času dosiahnuť najlepšie výsledky čistenia – v skratke: viditeľnú čistotu, čerstvý vzduch a účinné dávkovanie výrobku.

Pre bližšie informácie o správnom používaní a dávkovaní kontaktujte:

Predajňa: 0905 878 500 / http://www.cleanex-cleanex.sk/predaj-cistiacej-technikyTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Obchodný zástupca:

( Ľubomír Buček ) 0905 15 47 24 / Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

( Ing. Slávka Babiaková ) 0918 58 34 00 / Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.