A vďaka batériovému prevedeniu aj bez hluku alebo otravných káblov. 

Aku kosačka na trávu

Žiadne káble. Žiadny benzín. 18 V manévrovateľné kosačky na trávu a výkonné 36 V kosačky na trávu Kärcher poskytujú dokonalý výsledok kosenia s maximálnou pohyblivosťou. Súčasťou všetkých súprav je: 5,0 Ah batéria, rýchlo-nabíjačka a mulčovacia záslepka.

LMO 36 40 bat set

Aku vyžínač na trávu

Akumulátorové vyžínače na trávu od spoločnosti Kärcher sú skutočne všestrannými pomocníkmi v záhrade. Nielenže vytvárajú čistý rez na okraji trávnika, ale sú tiež obzvlášť dobré na dosiahnutie rohov a úzkych miest. Ergonomický dizajn rukoväti zaisťuje používateľom pohodlné držanie tela, ktoré vždy chráni ich chrbát.

LTR 36 33 bat set

Aku plotostrihy

Či už označujú hranice pozemku, poskytujú súkromie alebo sú určené na dekoráciu: bez ohľadu na to, na čo živé ploty alebo kríky slúžia, plotostrihy Kärcher s mimoriadne jednoduchou manipuláciou sa bez akýchkoľvek problémov postarajú o ich elegantný a presný vzhľad.

HGE 18 50 bat set

Robotická kosačka

Jednoduchá starostlivosť o trávnik s novou robotickou kosačkou - pekne pokosený trávnik. Užívajte si voľný čas. Nová robotická kosačka RLM 4 značky Kärcher.

RLM 4

Aku nožnice na trávu a kríky

Akumulátorové nožnice na trávu a kríky Kärcher GSH sú ideálne na vykonávanie jemnej a precíznej práce vo vašej záhrade. Vďaka osvedčenému systému 2 v 1 môžete rýchlo a ľahko orezávať kríky, živé ploty a kroviny, ako aj menšie trávniky. Výsledkom sú čisté okraje, vďaka ktorým bude vaša záhrada vyzerať mimoriadne dobre udržiavaná.

GSH 18 20 bat

Aku fúkače lístia a vysávače lístia

Listy. Aj keď je na ne na jeseň pekný pohľad, niekto ich musí odstrániť – z chodníkov a príjazdových ciest z bezpečnostných dôvodov a z trávnikov, aby sa predišlo ich poškodeniu. Metly a hrable, ktoré sú poháňané iba silou našich svalov rýchlo dosiahnu svoje limity. To však neplatí pre výkonné, batériou poháňané fúkače lístia od spoločnosti Kärcher! Sú k dispozícii vždy, keď ich potrebujete, bez ohľadu na miesto, pohodlne sadnú do ruky a rýchlo a dôkladne odstránia lístie.

BLV 36 240 bat

Batériová reťazová píla

Akumulátorové reťazové píly Kärcher s jednoduchým napínaním reťaze, automatickým mazaním reťaze a výkonným rezným výkonom dosahujú vynikajúce výsledky pri ľahkom používaní.

CNS 18 36 35 bat

 

Nožnice na konáre TLO Battery 18-32

Strihanie vetiev jediným stlačením tlačidla - akumulátorové nožnice na konáre s kvalitnou čepeľou umožňuje ľahké strihanie konárov a vetiev s priemerom do 3 cm.

TLO 18 32 bat

Waterbooster

Inovatívna čistiaca dýza WBS 3 od spoločnosti Kärcher s rotujúcim prúdom. Pre rýchle čistenie mierne znečistených kvetináčov, nábytku a zariadenia v záhrade.

waterbooster

 

 

Komplet ponuka

https://www.cistiacatechnika.eu/zahradne-naradie

bez kabla male