Vyčistenie kobercov funguje celkom jednoducho pomocou správnych produktov ako sú Kärcher, Lavor, Numatic a Sprintus. 

koberec 1

Tepovače – extraktory na dôkladné čistenie

Tepovače-extraktory našich značiek ako Kärcher, Lavor, Numatic, Sprintus sa postarajú na kobercoch o dôkladnú čistotu až do hĺbky vlákien. Čistiaca tekutina sa vstrekuje pod tlakom a potom sa odsaje spolu s uvoľnenou špinou. Účinne sa tak odstráni mastnota, špina a zápach.

Princíp tepovania s extrakciou

Pri tepovaní s odsávaním sa voda spoločne s čistiacim prostriedkom v jednom pracovnom kroku nastrieka a vzápätí sa odsaje spolu so špinou.

 

Hygienicky a čisto

Tepovače-extraktory sa výborne hodia nie len pre alergikov. K cieľovej skupine patria aj domácnosti so zvieratami.

Tepovače-extraktory Kärcher, Lavor, Numatic, Sprintus

 

 koberec 2Vysávače s inovačnou technológiou s vodným filtrom

Na rozdiel od bežného vysávača s filtračným vreckom stavia novo vyvinutý vysávač s vodným filtrom DS 5.800 na prirodzenú silu
vody, ktorá sa vo filtri rozvíri vysokou rýchlosťou. Nasatá špina prechádza touto rozvírenou vodou a spoľahlivo sa odfiltruje zo vzduchu a naviaže na vodu. Výsledkom je čerstvý, mimoriadne čistý vzduch.koberec 3 Kärcher DS 5.800 Vysávač s vodným filtrom

 

Tipy na čistenie kobercov
Prečo by sa mal koberec čistiť?

Pravidelné čistenie (udržiavacie, medzičistenie a základné čistenie) udrží vzhľad vášho koberca, zvýši jeho životnosť a postará sa o hygienu. Keďže sa koberec neznečisťuje iba viditeľne na povrchu, ale aj vo vnútri, nie je možné potrebu čistenia rozpoznať priamo. Je veľmi dôležité špinu pravidelne odstraňovať a správne ošetrovať fľaky.

Na základné čistenie kobercov sa používa tzv. nástrek s extrakciou. Na tento účel odporúčame tepovače-extraktory od značiek Kärcher, Numatic, Sprintus a Lavor v kombinácii s čistiacimi prostriedkami RM 769 a 760.
 
Pri základnom čistení koberca postupujte takto:

  • Pred umytie: Najprv sa cez trysku nastrieka voda a čistiaci prostriedok (čistiaci roztok) pevne stanoveným tlakom zo vzdialenosti 10 cm. Čistiaci prostriedok by mal pôsobiť cca 10 minút.
  • Hlavné umývanie: Teraz prechádzajte podlahovou hubicou po koberci a zapracujte pritom čistiaci roztok. Uvoľnená špina sa povysáva v tom istom alebo nasledujúcom pracovnom kroku.
  • Opláchnutie: Teraz sa koberec opláchne čistou vodou a pomocou odsávacej hubice sa odsaje čistiaci roztok spolu so špinou.
  • Odsatie: Po vyschnutí by sa mal koberec dôkladne povysávať vysávačom.

 

Pre bližšie informácie:

Predajňa: 0905 878 500 /
http://www.cleanex-cleanex.sk/predaj-cistiacej-techniky / Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Služby: 0907 34 34 35 /
http://www.cleanex-cleanex.sk/cistenie-a-upratovanie-domacnosti

http://www.cleanex-cleanex.sk/cistenie-a-upratovanie-pre-firmy