Pri filtrácií v priemysle a opracovaní kovov dochádza k uvoľňovaniu škodlivých látok do ovzdušia. Pri týchto činnostiach vznikajú rôzne aerosoly, olejové výpary, čiastočky prachu či iné odpady. Jedná sa o činnosti ako leštenie, kovanie, frézovanie, kalenie, extrudovanie, čistenie dielov, zváranie, zbavovanie nečistôt z dielov a iné.

 

functionalsketch electrostatic filter

 

Naša firma je partnerom nemeckej firmy UAS, ktorá vyrába potrebné filtre na zachytávanie nečistôt a aerosólov pri výrobných procesoch. My Vám vieme tieto filtre dodať, namontovať a postaráme sa aj o ich servis.

uas cistenie priemyselnych filtrov

 

Servis a čistenie priemyselných filtrov Existujú rôzne druhy filtrov ako: filtre olejovej hmly (elektrostatický filter Smog-Hog, elektrostatický filter F SA, mechanický filter Mena) a odlučovače prachu (patrónový filter SFC, kompaktné odlučovače prachu). Pre viac informácií môžete navštíviť stránku spoločnosti UAS. 

 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo potreby vypracovania cenovej ponuky na dodanie filtrácie alebo servisu Vám bezplatne urobíme obhliadku a vypracujeme cenovú ponuku.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
 1. Vaše meno, firma*
  Prosím, napíšte Vaše meno, firmu.
 2. Váš telefón*
  Prosím, napíšte Váš telefón.
 3. Váš e-mail
  Invalid Input
 4. Vaša správa*
  Prosím, napíšte Vašu správu.
 5. *
  Prosím zadajte kód