mini budatinPomocou systému IONIC sme umývali hradné okná aj na nedostupných miestach.

 

 

 

 

 

Systémom IONIC umyjeme aj tie najvyššie okná priamo zo zeme až do výšky 25 m. Využívame ionizovanú, demineralizovanú vodu, ktorá umyje okno a po vyschnutí neostanú žiadne stopy z minerálov, ktoré voda obsahuje. Ionizovaná voda lepšie viaže nečistotu ako obyčajná voda a povrch ostane dlhšie čistý ako po umytí čistiacim prostriedkom.


Toto čistenie je vhodné predovšetkým na čistenie okien, svetlíkov, fasád, obkladov, alebo zimných záhrad v domácnostiach. Dajú sa čistiť aj solárne panely, fotovoltaické panely a iné hladké povrchy. IONIC systém je najlacnejšie riešenie umývania, pretože pri práci nepotrebujeme rebríky ani horolezcov. Navyše je čistenie ekologické (bez použitia akýchkoľvek chemikálii) a tak chránime životné prostredie. Vďaka teleskopickým tyčiam sa dokážeme dostať takmer všade a to bez poškodenia vašich trávnikov, kríkov alebo parkujúcich áut.

Dokážeme umývať aj v mraze do -10°C. Náš systém si vie vyrobiť horúcu vodu, ktorá jednoduchšie odstraňuje špinu a odmasťuje povrchy. Plochy zostanú čisté oveľa dlhšie ako pri čistení čistiacimi prostriedkami. Ďalšou výhodou je, že si potrebnú vodu aj elektriku dovezieme zo sebou a tak vás nemusíme obťažovať vstupovaním do objektu.