Požičiavame automaty so sedacou, ale aj ručnou obsluhou na čistenie rôznych typov podláh. Podlahové automaty dokážu vyčistiť napríklad betónové , alebo keramické dlažby, mramor, linoleum, taktiež drevené podlahy alebo parkety. Všetky druhy pevných podláh s možnosťou použitia kief alebo padov. Profesionálne stroje od renomovaných značiek, medzi ktorými si zaručene vyberiete. Prezrite si našu ponuku a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. K dispozícii dovoz aj odvoz stroja.

 

umyvaci automat karcher pozicovna br 40 10

Umývací automat na malé plochy do 500 m2. Kärcher BR 40/10 je tichý a flexibilný. Výhodou je sklápacie a posuvné držadlo a taktiež umývanie a vysávanie v oboch smeroch. Stroj vhodný na základné vyčistenie neudržiavaných a zájdených podláh.

Cena: od 29 € / deň

umyvaci automat karcher BR304

Podlahový automat značky Kärcher s rozmermi vhodnými na umývanie menších prevádzok alebo domácností. Vhodný na podlahy ako PVC, dlažba, betón, linoleum a iné.

Cena: od 32 € / deň

umyvaci automat lavor xxs

Podlahový automat Comfort XXS je navrhnutý pre údržbu a hĺbkové čistenie veľkých plôch (až do 3200 m2) so zníženými nákladmi na čistenie. Stroj je vybavený dvomi rotujúcimi kefami. Možnosť práce do 4,5 hodiny, vďaka možnosti použiť 4 batérie 6 V 240 Ah (možnosť použiť aj 2 batérie – 12 V). Stroj je poháňaný zadnými kolesami, čo zaručuje nižšiu spotrebu batérií a pohotovosť aj v náročnejších terénoch. Rýchle a jednoduché čistenie a vypúšťanie nádrže.

Cena: od 156 € / deň

umyvaci automat lavor speedLavor SPEED podlahový automat je kompaktný a ľahko ovládateľný pri profesionálnom čistení. Exkluzívny stierkový systém zaisťuje vysoký výkon za nízku cenu. Sušenie aj na ťažkých povrchoch. Určené pre rýchle čistenie priestorov pre malé a stredné oblasti. Ideálny pre hlboké čistenie a umývanie podláh v obchodoch a skladoch, obchodných centrách, telocvične, školy a verejné budovy, galérií a koncertných sál, kancelárskych budov, priemyselných objektov, čerpacích staníc.

Cena: od 29 € / deň

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA? KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám
 1. Vaše meno, firma*
  Prosím, napíšte Vaše meno, firmu.
 2. Váš telefón*
  Prosím, napíšte Vaše telefónne číslo.
 3. Váš e-mail
  Invalid Input
 4. Vaša správa*
  Prosím, napíšte Vašu správu.
 5. Odoslať formulár